Regulamin

REGULAMIN
Sklepu Nalevka Polska Sklep
(www.nalevkapolska.pl)
Ważny od 25.12.2014

§ 1
(Kupujący i Sprzedający)

 1. Właścicielem sklepu oznaczonego, jako www.nalevkapolskashopper.pl jest firma Nalevka Polska Sp. ZO.O., z siedzibą w Warszawie przy ul. …………………………., REGON: ………., Zarejestrowanym w Sądzie Rejonowym w Warszawie VIII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem KRS: …………….oraz z kapitałem zakładowym ………..zł w całości opłaconym.
 2. Obsługującym sklep www.nalevkapolskashopper.pl jest oddział detaliczny Nalevka Polska Sklep zlokalizowany w Lublinie przy ul. Smouchowskiego 9, zwany dalej Sprzedającym.
 3. Ze sklepu Nalevka Polska.pl mogą korzystać wyłącznie osoby fizyczne oraz prawne, jedynie w ramach czynnosci osob fizycznych.

§ 2
(Zamawianie produktów)

 1. Aby zamówić produkt w sklepie należy dokonać rejestracji użytkownika.
 2. Przy każdym produkcie w sklepie znajduje się link „
 3. W celu poprawienia lub realizacji Zamówienia, należy kliknąć w link „koszyk”. Następnie Kupujący musi podać niezbędne dane do realizacji zamówienia.

§ 3
(Ceny produktów)

 1. Ceny produktów na polskiej wersji strony są podane w PLN (zawierają podatek VAT). Natomiast w wersji angielskiej ceny ss podane oraz w EUR (zawieraja podatek VAT).
 2. Ceny produktów nie uwzględniają kosztów przesyłki.

§ 4
(Zawarcie umowy sprzedaży i wydanie towaru)

 1. Sprzedający oświadcza, iż produkty umieszczone na stronach serwisu nalevkapolskashopper.pl nie stanowią oferty w rozumieniu Kodeksu Cywilnego, a tylko zaproszenie do zawarcie umowy sprzedaży.
 2. Kupujący i Sprzedający ustalają, że miejscem zawarcia umowy sprzedaży jest sklep produkcyjny Nalevka Polska., zlokalizowany i obsługiwany przy ul. Smoluchowskiego 9 w Lublinie.
 3. Wydanie towaru następuje w momencie przekazania zamówionych towarów przewoźnikowi, czyli firmie kurierskiej, z którą Sprzedający ma podpisaną umowę. Jednocześnie Kupujący oświadcza, że upoważnia kuriera do obioru towaru w jego imieniu.
 4. Oferta sklepu Nalevka Polska jest ustalana w oparciu o aktualny asortyment i ważna jest do wyczerpania zapasów.

§ 5
(Termin realizacji zamówień)

 1. Standardowo wysyłamy zamówiony towar ciągu 24 – 48 godzin od potwierdzenia telefonicznego lub e-mailem (w przypadku zamówienia przy wpłacie na konto, po odnotowaniu wpłaty na naszym koncie bankowym
 2. Zastrzegamy sobie prawo do odmowy realizacji zamówień zawierających niekompletne dane.
 3. Zastrzegamy sobie prawo zmiany terminu dostawy w przypadku chwilowego braku towaru w naszych magazynach spowodowanego niezależnymi przyczynami.
 4. Towar może być wydany wyłącznie osobie pełnoletniej. W przypadku niemożności bezspornego ustalenia pełnoletniości, a także wątpliwości, co do trzeźwości Kupującego kurier może odmówić wydania przesyłki.

§ 6
(Płatności)

 1. Sklep Nalevka Polska.pl umożliwia Kupującemu następujące formy płatności:
  1. Przelew na konto bankowe – Po otrzymaniu potwierdzenia ze sklepu Nalevka Polska, należy dokonać płatności na wskazany w potwierdzeniu numer konta bankowego. W celu przyśpieszenia okresu oczekiwania na zaksięgowanie przelewu dopuszczamy przesłanie na adres mailowy .. ………..potwierdzenia przelewu.
  2. Płatność za pobraniem – Płatność za zamówiony towar oraz koszty za przesyłkę Kupujący dokonuję podczas odbioru zamówienia osobie dostarczającej.
  3. Płatność elektroniczna – Za pośrednictwem tej formy płatności realizacja zamówienia jest najszybsza i najtańsza za razem. W sklepie internetowym Nalevka Polska płatności elektroniczne obsługiwane są przez firmę PayU S.A. zarejestrowaną w Sądzie Rejonowym Poznań – Nowe Miasto i Wilda w Poznaniu, VIII Wydział Gospodarczy KRS: 0000274399, NIP: 779 23 08 495.

§ 7
(Zwroty i reklamacje)

 1. Aby zwrócić towar lub złożyć reklamację, w pierwszej kolejności należy skontaktować się z obsługą klienta pod numerem telefonu +48 605 53 53 53, drogą mailową
 2. Zwroty będą uwzględniane jedynie w następujących przypadkach:
  1. Niezgodności towaru z zamówieniem
  2. Towar posiada miniony termin przydatności do spożycia (nie obowiązuje przy alkoholach)
 3. Reklamacje wynikające z tytułu rękojmi uwzględniane będą tylko w uzasadnionych przypadkach.
 4. Zwrot należności jest możliwy jedynie w przypadku:
  1. Nienaruszonej butelki,
  2. Nienaruszonej banderoli,
 5. Do zwracanego towaru należy obowiązkowo dołączyć dokument potwierdzający zakup (Paragon lub faktura VAT), w innym przypadku reklamacja nie będzie możliwa.
 6. Zwracany towar powinien zostać odpowiednio zabezpieczony przed uszkodzeniem w tym zabezpieczony przed upadkiem, trzęsieniem, a także powinien być zabezpieczony taśmą przylepną uniemożliwiając otwarcie opakowania osobom trzecim podczas transportu.
 7. Reklamowany towar należy wysłać na adres: Nalevka Polska, Smoluchowskiego 9 Lublin

§ 8
(Polityka prywatności)

 1. Regulamin polityki prywatności dostępny jest w dziale polityka prywatności.

§ 9
(Odpowiedzialność)

 1. We wszelkich sprawach nieuregulowanych w powyższym regulaminie mają zastosowanie przepisy Kodeksu Cywilnego oraz innych ustaw, a w odniesieniu do konsumentów, również Ustawy z dnia 17 lutego 2007 r. o ochronie niektórych praw konsumentów oraz o odpowiedzialności za szkodę wyrządzoną przez produkt niebezpieczny (Dz. U. nr 22 poz. 271 z późn. zm.) i Ustawy z dnia 27 lipca 2002 r. o szczególnych warunkach sprzedaży konsumenckiej oraz o zmianie Kodeksu Cywilnego (Dz. U. nr 141 poz.1176).
 2. Postanowienia Regulaminu należy interpretować w sposób zapewniający ich zgodność z obowiązującymi przepisami prawa.
 3. Zamieszczony na stronie sklepu cennik nie stanowi odzwierciedlenia aktualnych stanów magazynowych a także nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu art. 66 par. 1 Kodeksu Cywilnego.
 4. Mimo dołożenia wszelkich starań nie gwarantujemy, że publikowane zdjęcia oraz teksty nie zawierają braków lub błędów w tym różnic pomiędzy etykietami a w szczególności rocznikami na zdjęciach i w opisach produktów. Ponieważ ew. błędne zdjęcia oraz opisy nie mogą być podstawą do roszczeń, w przypadku wątpliwości prosimy o kontakt z naszym sklepem przed podjęciem decyzji o zakupie.
 5. Wszystkie nazwy i znaki handlowe użyte na stronie www.nalevkapolska.pl są znakami zastrzeżonymi dla ich właścicieli i zostały użyte wyłącznie w celu identyfikacji.

 

 

Zamówienie

Imię Nazwisko

Rodzaj CzeremchaDereń

Ilość butelek 0,5L

Email